Malaga Travel Guide Guía turística de Málaga Informaţii turistice Malaga Malaga, Informacja turystyczna Malaga, turistické informace Малага най-важна информация Малага туризъм Бряг на слънцето Андалусия Informação Málaga turismo Informazioni Malaga turismo Малага столица Информация Малага туризм Коста дель Соль Андалусия Málaga Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Guide du tourisme à Malaga Rejseguide for Malaga Malaga Seyahat Rehberi Malaga reisgids Malaga vodič za putovanje 马拉加 Malagai vendég kalauz

Malaga


 
 
 
 


 


Restoranlar


El tintero II
Tip: deniz mahsülleri
Adres: El Palo

 Restoran plajın biraz batısında kalır ve Malaga’daki en büyük deniz mahsülleri hizmeti veren restoranlardan biridir. Garsonlar son derece naziktir ve müşteriler dilek ve şikayetlerini bildirebilirler. Içi farklı malzemelerle doldurulmuş balıkları, hamsi, kalamar, karides ve mürekkep balığını öneririz. Özel dekorasyonu ile son derece güzel bir yerdir.

Marisquería Santa Paula
Tip: taze balık ve deniz mahsülleri
Adres: Avda de los guindos, Barrio de Santa Paula

Bu restoran belkide Malagalılar arasında en populer ve ulusal ünü olan restorandır. Restoranın politikası her zaman taze ve kaliteli balık sunmaktır. Ayrıca kırmızı et de sunabilmektedirler. 

El vegetariano cañadú
Tip: Vejeteryan
Adres: Plaza de La Merced 20

Resmedilcek güzellikte bir atmosfere sahip bu restoranda oldukça kaliteli vejeteryan yemekleri sunulur. Ayrıca bir başka şubesi daha vardır: vejeteryanlar için olan San Bernardo, Niño de Guevara ve Cañuelos de San Bernardo caddeleri arasında , Plaza del Merced’in doğusunda bulunur. Şüphesizki burası da ünlü restoranlardan biridir.

Adolfo
Tip: uluslararası ve endülüs yemekleri
Adres: Paseo Marítimo Pablo Ruíz Picasso 12

Paseo Maritim’e yakın olan bu restoran açıldığı günden beri yaklaşık 90 yıldır üstün başarı gösteriyor. Mekanın geleneksel tarza uygun bir dekorasyon vardır. Lezzetli bir şarap listesine sahip olmasının yanı sıra güleryüzlü garsonları ve iyi bir servisi vardır. Yeşil sosunda barlam balığı yanında tatlı şapabı mutlaka denemelisiniz. Içtenlikle söyleyebilirizki tatmanız gereken diğer bir lezzet de kısık ateşte pişirilmiş karidesli ve orman mantarlı fener balığıdır. Ama yine de hiç bir şey sütten yeni kesilmiş oğlak gibi olamaz.

El Chinitas
Tip: ispanya ve akdeniz mutfağı
Adres: Moreno Monroy, 4

Malaga’nın ortasında ve turist masasının hemen yakınında bulunan bu restoran şehrin kökleşmiş yerlerinden biridir. Müşterilerin çoğunluğu  Bar Orellana’da birer bira içip tapas yedikten sonra hemen yanındaki Chinitas’a yemek yemek için gelirler. Mekanı genellikle yerli halk doldurur. Menu değişkendir ancak devamlı olarak kızarmış balık, karides kokteyli,ızgara sığır filetosu ve deniz mahsülleri çorbası vardır. Servis oldukça hızlı ve güleryüzlüdür.

yukarı dön

sonraki  

Sorumluluk Bildirgesi: Sitemizde yer alan bilgiler en olası bilgiler olup bunların ışığında karşılaşılabilecek herhangi bir kayıp, hasar ya da uygunsuzluk durumunda yasal sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Malagainformation.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@malagainformation.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).

 
İspanya’da İspanyolca Öğrenmek
    İspanya’da İspanyolca Öğrenmek  


Mapa de Málaga
 büyük görünüm  

 

 

Giriş | Malaga’nın Tarihi | Gerekli Bilgiler | Haritalar | Havadurumu | Ulaşım | Malaga’daki Gazeteler

Malaga’daki Yapılar | Malaga’daki Müzeler | Gecehayatı | Plajlar | Restoranlar | Bicicletas en Málaga