Malaga Travel Guide Guía turística de Málaga Informaţii turistice Malaga Malaga, Informacja turystyczna Malaga, turistické informace Малага най-важна информация Малага туризъм Бряг на слънцето Андалусия Informação Málaga turismo Informazioni Malaga turismo Малага столица Информация Малага туризм Коста дель Соль Андалусия Málaga Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Guide du tourisme à Malaga Rejseguide for Malaga Malaga Seyahat Rehberi Malaga reisgids Malaga vodič za putovanje 马拉加 Malagai vendég kalauz

Malaga


 


Noční život v Malaze

Malaga Nighlife

Jakmile v Malaze zapadne slunce, nastává ten pravý čas vyjít do ulic a užívat si všeho co toto vzrušující město nabízí. Ať už se pobavíte v klidném vinném sklípku a nebo si raději rozpustíte vlasy a protančíte celou noc v jedné z mnoha diskoték v Malaze, je jasné, že noční život Malagy ve Vás zanechá nesmazatelné zážitky.

Pro Vaší inspiraci uvádíme části Malagy, kde to zaručeně „žije“.

Náměstí Unicibay
Největší část nočního života se odehrává nedaleko Malazské katedrály, v ulicích Granada a Beatas a v jejich okolí, stejně tak jako v ulicích poblíž náměstí Uncibay.

Malagueta (na jih od náměstí býčích zápasů)
Tato je nejmodernější část města, s nejrůznějšími podniky, které jsou oblíbené především mladými lidmi. Velká část barů, hospůdek a diskoték v této oblasti patří mezi nejexkluzivnější a nejelegantnější místa v Malaze. Na druhou stranu zde naleznete také tradiční bary a restaurace, v nichž můžete ochutnat typickou andaluskou kuchyni.

Oblast el Palo/ Pedregalejo
Bary v oblasti El Palo a Pedregalejo si nadále udržují svůj malazský kolorit, a to i přes značný výskyt jazykových škol vyučujících španělštinu pro cizince, což sebou vždy přináší zvýšení přítomnosti cizinců v této oblasti. Kamkoliv přijdete, všude se setkáte s velkým množstvím lidí z různých koutů světa. Ať už si chcete v poledne posedět na plážovém baru, dívat se na moře a opalovat se , užívat si v tapas baru dobrého vína či piva, posílat emaily domů z internetové kavárny nebo jít na noční procházku, to všechno jsou aktivity, ke kterým Vás tato městská čtvrt přímo vybízí a to až do pozdních večerních hodin.

Zpět nahoru

Další  

Upozornění: Snažili jsme se o uvedení co možná nejpřesnějších informací, ovšem v případě jakýchkoliv škod, ublížení na zdraví nebo potíží vzniklých v důsledku výše uvedených informací neneseme žádnou odpovědnost.

Malagainformation.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@malagainformation.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).

 

 
Naučte se Španělsky ve Španělsku
    Kursy španelštiny ve Španelsku  


Plán města Malagy
 zvětšit 

 

Úvod | Historie města Malagy | Užitečné informace | Plány města Malagy | Počasí | Doprava | Noviny v Malaze

Památky v Malaze | Muzea v Malaze | Noční život v Malaze | Pláže v Malaze | Restaurace