Malaga Travel Guide Guía turística de Málaga Informaţii turistice Malaga Malaga, Informacja turystyczna Malaga, turistické informace Малага най-важна информация Малага туризъм Бряг на слънцето Андалусия Informação Málaga turismo Informazioni Malaga turismo Малага столица Информация Малага туризм Коста дель Соль Андалусия Málaga Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Guide du tourisme à Malaga Rejseguide for Malaga Malaga Seyahat Rehberi Malaga reisgids Malaga vodič za putovanje 马拉加 Malagai vendég kalauz

Malaga


 


Restaurace


El tintero II
Druh: Restaurace specializující se na ryby a mořské plody
Adresa: El Palo

Restaurace El Tintero II se nachází na konci pláže, dále na východě Malagy. Jedná se o velikou restauraci specializující se na pokrmy z  ryb a mořských plodů, jejíž osobitost podtrhuje zvyk číšníků vyvolávat jména jídel vydávaných z kuchyně a zákazníků, kteří urgují své objednávky. Nabídka ryb zahrnuje rybí maso bílé, růžové, čerstvé sardele, krevety, kalamity, sépie, olihně. Tato restaurace je bezpochyby výborné místo ke stylovému posezení nad dobrým jídlem.

Marisquería Santa Paula („Rybárna“ Svatá Pavla)
Druh: Restaurace specializující se na ryby a mořské plody
Adresa: Bulvár de los guindos (Avda de los guindos), čtvrť de Santa Paula

Tato restaurace je snad nejoblíbenější mezi místními obyvateli a dokonce má velmi dobrou pověst po celém Španělsku. V Marisquerii Santa Paula jsou zvyklý pracovat s prvotřídními a čerstvými přísadami, a nabízejí vždy ty nejčerstvější ryby za přijatelnou cenu. Ve svém jídelním lístku nabízejí i vybrané druhy červeného masa.

El vegetariano cañadú
Druh: Vegetariánská restaurace
Adresa: Náměstí de La Merced 20

El vegetariano cañadú je vegetariánská restaurace s velmi malebnou atmosférou, kde se podávají vegetariánské pokrmy té nejvyšší kvality. Tato restaurace má své „dvojče“ – El vegetariano de San Bernardo na západní straně náměstí de la Merced. Jedná se o velice oblíbenou restauraci v Malaze.

Adolfo
Druh: Mezinárodní a andaluská kuchyně
Adresa: Paseo Marítimo Pablo Ruíz Picasso číslo 12

Tato restaurace se nachází přímo u přístavní promenády lemující mořský břeh a již od 90. let, kdy poprvé otevřela své dveře pro své první návštěvníky je jednou z největších a nejúspěšnějších v celé Malaze. Dekorace interiéru je z místních produktů, podlaha z masivního dřeva a cihlové zdi. Na vinném lístku najdete excelentní vína andaluské sklizně. Personál tohoto podniku je velice příjemný a ochotný. Byla by tedy škoda nevyzkoušet některé ze specialit této restaurace – Merluza v zelené omáčce (la merluza en salsa verde), glazovaná kachna na víně (el pato glaseado con vino dulce). Největší specialitou, která se občas podává při slavnostních příležitostech, je grilované selátko ochucené vybranými bylinkami (cochinillo asado sazonado con finas hierbas). Dalším pokrmem, který byste měli vyzkoušet je dušené maso s krevetami a lesními žampiony (estofado de rape con gambas y champiñones silvestres) a kůzlátko na medu na poutnický způsob (el cabrito lechal a la miel de romero).

El Chinitas
Druh: Španělská a středomořská kuchyně
Adresa: Moreno Monroy, 4

Restaurace El Chinitas se nachází v samém centru Malagy jen několik metrů od turistické informační kanceláře. Tato restaurace je jednou z nejvíce zavedených. Velká část zákazníků má v oblibě širokou nabídku tapas a nápojů z Baru Orellana, který najdete hned vedle (tento bar má stejnou otvírací dobu, s výjimkou malé pauzy na oběd), a poté jdou tito samí klienti na dobré jídlo do restaurace El Chinitas. Podnik bývá naplněn místními domorodci, což je vždy dobré znamení. Jídelní lístek je velice pestrý, a většinou obsahuje smaženou rybu, lososa na roštu, krevetový koktejl, svíčkovou na roštu a polévku z mořských plodů. Personál je velice rychlý a pozorný.

Zpět nahoru

Další  

Upozornění: Snažili jsme se o uvedení co možná nejpřesnějších informací, ovšem v případě jakýchkoliv škod, ublížení na zdraví nebo potíží vzniklých v důsledku výše uvedených informací neneseme žádnou odpovědnost.

Malagainformation.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@malagainformation.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).

 
Naučte se Španělsky ve Španělsku
    Kursy španelštiny ve Španelsku  


Plán města Malagy
 zvětšit 

 

Úvod | Historie města Malagy | Užitečné informace | Plány města Malagy | Počasí | Doprava | Noviny v Malaze

Památky v Malaze | Muzea v Malaze | Noční život v Malaze | Pláže v Malaze | Restaurace