Malaga Travel Guide Guía turística de Málaga Informaţii turistice Malaga Malaga, Informacja turystyczna Malaga, turistické informace Малага най-важна информация Малага туризъм Бряг на слънцето Андалусия Informação Málaga turismo Informazioni Malaga turismo Малага столица Информация Малага туризм Коста дель Соль Андалусия Málaga Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Guide du tourisme à Malaga Rejseguide for Malaga Malaga Seyahat Rehberi Malaga reisgids Malaga vodič za putovanje 马拉加 Malagai vendég kalauz

Malaga


 


Pláže v Malaze

Pláže, Malaga

Největším lákadlem pro naše návštěvníky jsou pláže na pobřeží Costa del Sol (Slunečné pobřeží). V západní části pobřeží se nacházejí mezinárodně proslulé pláže, které jsou charakteristické velmi jemným pískem a průzračnou vodou, zatímco ve východní části se v hojné míře vyskytují kamenité pláže a malé klidné zátoky.

Pláže jsou dlouhé a široké (v průměru 30-45m), písek na těchto plážích je křemenného původu a úroveň stoupání je v průměru 14%. Pláže v hlavním městě Malaga mají celkovou délku 15km, od východu na západ se táhnou pláže El Candado, Las Acacias, Baños del Carmen, La Malagueta, San Andrés, Misericordia, Guadalhorce a Guadalmar. V současnosti se pracuje na zbudování pobřežní promenády Antonio Machado (v západní části) a jejím následném rozšíření až k pláži Guadalmar, čímž dojde k propojení se západní částí Costa del Sol (Slunečné pobřeží).

V posledních několika letech je v Malaze vyvíjeno značné úsilí k uskutečnění plánů na obnovení a vyčištění pláží, stejnou měrou se usiluje i o zlepšení jejich infrastruktury a zařízení. V důsledku této obnovy je nyní pláž la Malagueta 60m široká a 2500m dlouhá. V blízké budoucnosti se započne s obnovovacími prácemi i na plážích La Misericordia a San Andrés.

Na pláži Guadalmar je dobře značená oblast vyhrazená pro nudistickou pláž.

Velký počet modrých vlajek udělených Evropskou unii je jasnou zárukou té nejvyšší kvality místních pláží, které se pyšní svou čistotou, kvalitou nabízených služeb a zařízením.

Zpět nahoru

Další  

Upozornění: Snažili jsme se o uvedení co možná nejpřesnějších informací, ovšem v případě jakýchkoliv škod, ublížení na zdraví nebo potíží vzniklých v důsledku výše uvedených informací neneseme žádnou odpovědnost.

Malagainformation.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@malagainformation.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).

 
Naučte se Španělsky ve Španělsku
    Kursy španelštiny ve Španelsku  


Plán města Malagy
 zvětšit 

 

Úvod | Historie města Malagy | Užitečné informace | Plány města Malagy | Počasí | Doprava | Noviny v Malaze

Památky v Malaze | Muzea v Malaze | Noční život v Malaze | Pláže v Malaze | Restaurace