Malaga Travel Guide Guía turística de Málaga Informaţii turistice Malaga Malaga, Informacja turystyczna Malaga, turistické informace Малага най-важна информация Малага туризъм Бряг на слънцето Андалусия Informação Málaga turismo Informazioni Malaga turismo Малага столица Информация Малага туризм Коста дель Соль Андалусия Málaga Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Guide du tourisme à Malaga Rejseguide for Malaga Malaga Seyahat Rehberi Malaga reisgids Malaga vodič za putovanje 马拉加 Malagai vendég kalauz

Malaga


 
 
 
 


 


Życie nocne w Maladze

Życie nocne w Maladze

Kiedy słońce w Maladze chyli się ku zachodowi, nadchodzi czas aby wyjść na ulicę i cieszyć się wszytkim tym, co to ekscytujące miejsce ma do zaoferowania. Czy wolisz zrelaksować się w cichej, spokojnej winiarni, albo nie zważając na nic tańczyć całą noc w jednej z wielu dyskotek, życie nocne Malagi pozostawi w twojej pamięci wiele niesamowitych wspomnień z twojego pobytu.

Poniżej wymienione miejsca dają pewność, że nie będziesz się nudzić:

Plac de Uncibay
Większość malageńskiego życia nocnego możesz znaleźć na północny wschód od katedry, wzdłuż i wokół ulic Granada i Beatas oraz ulic otaczających Plac de Unciby.

La Malagueta (na południe od areny)
Jest to najbardziej nowoczesna część miasta z kilkoma modnymi lokalami dla młodych ludzi. Wiele pubów w tej częsci miasta zalicza się do nabardziej nowoczesnych. Z drugiej strony możesz tutaj znaleźć tradycyjne bary i restauracje, oferujące tradycyjne, andaluzyjskie potrawy.

El Palo / Pedregalejo
Bary z okolic El Palo i Pedregalejo utrzymujaą swój typowy humor malageński pomimo obecności w tych dzielnicach szkół języka hiszpańskiego dla obcokrajowców, co powoduje ze wśród ich klientów zawsze znaczną część stanowią obcokrajowcy. W jakimkolwiek miejscu, do którego pójdziesz spotkasz ludzi z innych krajów, czy będziesz barze na plaży, patrząc na morze i opalając się w południe, czy w barze tapas próbując wina i piwa, czy wysyłając mail do domu z Cyber Cafe, albo kiedy w nocy wyjdziesz sie bawić, co tutaj można robić do bardzo późna, w popularnych miejscach jakie te dzielnice zawsze oferują...

powrót do góry

dalej  

Zwolnienie od odpowiedzialności: Staraliśmy się, aby informacje zawarte na naszej stronie internetowej były jak najbardziej precyzyjne. Jednak informacje są dostarczone w takiej formie tzw. "tak jest" i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za straty, uszkodzenia czy niedogodności, które mogą spotkać kogokolwiek w wyniku dostarczonej infomacji.

Malagainformation.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@malagainformation.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).

 

 
Hiszpański w Hiszpanii
    Hiszpański w Hiszpanii  


Mapa Malagi
 Powiększenie obrazu  

 

Wprowadzenie | Historia Malagi | Praktyczne informacje | Mapa Malagi | Pogoda | Środki transportu | Gazety w Maladze

Pomniki Malagi | Muzea Malagi | Życie nocne w Maladze | Plaże Malagi | Restauracje